Warning: Creating default object from empty value in /home/pakruojodv/domains/norviliskiu-pilis.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 5318

Warning: Creating default object from empty value in /home/pakruojodv/domains/norviliskiu-pilis.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 5320
Aktyvus poilsis | Norviliskių pilis

Aktyvus poilsis

Aktyvus poilsis – tai ne tik sportiniai žaidimai, bet ir mūsų kraujyje padidėjęs adrenalino kiekis! Visiems žinoma tiesa, kad geriausiai pailsima aktyviai pramogaujant, siūlome įsitikinti ir Jums. Aktyvios pramogos paįvairina kiekvieną renginį bei suteikia jam tam tikro azarto bei neblėstančių prisiminimų. Jei pavargote nuo monotonijos, mėgstate iššūkius ir esate pasiryžę naujiems išbandymams, Norviliškių pilyje Jūs rasite patį didžiausią aktyvių pramogų pasirinkimą.

Dažasvydis
Visų žinomas žaidimas, kurį žaisite prižiūrimi profesionalių instruktorių ir naudodamiesi jų duodamais patarimais, gerinančiais jūsų strategiją. Miško aikštelėje vykstantis žaidimas trunka 1,5 valandos.

Peilių, iečių mėtymo į taikinius varžybos
Tiek vyrų, tiek ir moterų pamėgtas užsiėmimas, įrodantis, kad ne viskas priklauso nuo jėgos… Peilius mėtyti mokys įgudę treneriai. Trukmė – apie 1,5 valandos.

Jodinėjimas žirgais
Ne bėda, jei ant žirgo sėsite pirmą kartą! Jojimo trenerė padės jums įveikti baimę ir išmokys taisyklingai sėdėti balne bei pajusti jojimo malonumą. Na, o jei jodinėjimas nėra naujiena – tuomet pirmyn!

Šaudymas į molinius balandžius (stendinis šaudymas)
Šis užsiėmimas, dar kitaip vadinamas stendiniu šaudymu, populiarus dar nuo A. Smetonos laikų. Šaudančiojo tikslas – numušti skrendantį “molinį balandį” (molinė lėkštutė). Įsitikinsite, kad ne taip paprasta buvo Dainai Gudzinevičiūtei Olimpinėse varžybose… Šaudymo trukmė priklauso nuo pasirinkto šovinių ir lėkštučių skaičiaus.

Naktinis šaudymas į molinius balandžius
Netikite, kad tamsiuoju paros metu įmanoma pataikyti į netikėtai išskridusį „molinį balandį”? Patikėkite, tai įmamoma. Prožektoriui ryškiai apšvietus dangų nusitaikyti tampa dar įdomiau, o pataikius – dar džiaugsmingiau. Į orą paleidžiamas molinis balandis (lėkštutė). Svečias su šautuvu, užtaisytu dviem šoviniais turi numušti lėkštutę tol, kol ji dar skrenda ore.

Šaudymas lankais ir arbaletais į taikinius
Lankas – vienas seniausių ginklų. Šaudymas lanku – tai ne tik taiklumo, bet ir dvasinės pusiausvyros bei savitvardos išbandymas. Užsiėmimo trukmė – apie 1,5 valandos.

Šaudymas lankais ir arbaletais į natūralaus dydžio trimačius žvėris
Tai tikra medžioklė, bet be kraujo. Natūralaus dydžio trimačiai žvėrys sustatyti pilies miškelio take. Jūs puikiai praleisite laiką pasivaikščiodami miške ir ieškodami sumaniai pilies teritorijoje įrengtų užmaskuotų taikinių. Visą trasą praeisite per 2 valandas. Trasoje yra 14 taikinių.

Sukarinti žaidimai su tikrų kovinių ginklų kopijomis (Straikbolas). Smagi, informatyvi atrakcija, kurią galima išbandyti ne tik vasaros, bet ir žiemos metu, kada renginio dalyviai netikėtai atsiduria „kariuomenės” atmosferoje, bando sugauti bei „nušauti” priešą bei „laimėti karą”…Adrenalino tikrai užteks kiekvienam. Į kainą įskaičiuota dalyvių apranga, 300 šovinių, trys šovinių apkabos, ginklas, apsauginiai akiniai, diržas dėtuvėms, instruktoriaus paslaugos.

Paveikslo piešimas
Puiki pramoga, apie kurią prisiminsite ne tik iš nuotraukų ar atmintyje išlikusių įspūdžių. Visi dalyviai (kompanijos ar draugų komanda) kartu and drobės piešia vieną bendrą paveikslą. Kiekvienas įdeda į jį savo mintis bei fantaziją, na, o gautas bendras rezultatas – kūrinys bus įrėmintas ir pristatytas Jums. Paveikslo dydis – 90 x 70 cm. Piešimo trukmė iki 3 valandų.

Orientacinis nuotykių sportas
Nuotykiniam orientaciniam žaidimui paruoštoje trasoje išdėstomi punktai su užduotimis ir jų aprašymais. Komandos turi eiti pagal nustatytą kryptį, surasti paslėptus punktus, pereiti siurprizų kelią, per kelius ir klystkelius atrasti tikrąjį punktą, grybų lauke prisirinkti tuziną “grybų”.

Naktinis orientacinis sportas
Panašus į dieninį, tačiau vyksta naktį, jau sutemus. Užduotis tenka vykdyti dar kruopščiau ir atidžiau. Tai smagus, visus svečius įtraukiantis bei už savo komandą sirgti priverčianis žaidimas.

Floorbolas

Tai grindų riedulys perkeltas ant žolės. Žaidžiama specialiomis lazdomis. Pagrindinis tikslas – lazda įvaryti kamuoliuką į spec. vartus bei taip pelnyti savo komandai taškus. Tai komandinis azartiškas, visus svečius įtraukiantis žaidimas.

Futbolas
Vis labiau mėgstama lietuvių sporto šaka – futbolas, – puiki komandos subūrimo priemonė tiek varantis kamuolį, tiek palaikant komandos draugus.

Akiniuotas futbolas (Zoomball’as)
Ar bandei kada pažvelgti į futbolą kitomis akimis? Jei ne, pabandyk pažvelgti į jį didelėmis akimis! Tai linksmasis futbolas su specialiais akiniais, kurie artina vaizdą 3 kartus. Garantuota linksma juoko dozė ir puiki nuotaika netik žaidėjams, bet ir žiūrovams.

Pilies lobio paieška
Tai ne sportinės varžybos, o daugiau lengvų, nesudėtingų tačiau labai linksmų užduočių bei orientacinės paslėpto lobio paieškos miksas. Svečiai ieškos paslėptų mozaikos detalių, dalyvaus mini konkursėliuose bei rinks taškus savo komandai. Na, o daugiausiai jų surinkusiems atiteks ir “Pilies lobis” …

Riteriškos estafetės
Tai linksmos, nuotaikingos, nesunkios estafetės komandoms. Pirmas tas – kas estafetes atlieka greičiausiai. Svečiai įsitikins, kad riteriu būti ne taip ir lengva…  Trukmė iki 1,5 val.

Šokių pamokos
Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ar renginio temą, galime Jums pasiūlyti profesionalių šokių mokytojų, gerai žinomų šokėjų pagalbą. Galėsime mokytis nuo klasikinių šokių – valso, tango, rumbos ir t.t. poroje iki linksmų ir nuotaikingų linijinių „solo” (šokama ne poroje, o po vieną, visi kartu). Kodėl gi šių naudingų pamokų nepavertus įsimintina pramoga? Šiuo metu šokti labai madinga, todėl siūlome savo organizuojamus vakarėlius ar šventes paįvairinti smagiomis šokių pamokėlėmis ar net profesionalių šokėjų pasirodymais.

Žvaigždžių video karaoke
Norite bent vienam vakarui tapti tikra lietuviškos ar angliškos muzikos superžvaigžde ir pasišildyti jų spinduliuose? Stovėti ant scenos prieš minią žmonių nušviestam akinančioje prožektorių šviesoje ir iš visos širdies “plėšti” savo mėgstamą dainą? Tai padaryti galėsite dainuodami per galingą koncertinę garso įrangą, o iš 20.000 tūkstančių dainų tikrai išsirinksite savo mėgstamiausią! Išties gardus kąsnelis melomanams!

Pasikėlimas oro balionu
Suteiksime Jums galimybę į pramogaujančius kolegas pažvelgti „iš aukščiau”, pasikeliant oro balionu. O gal norėsite pasikėlus stebėti bei palydėti saulėlydį? Visa tai jau įmanoma.

Aktyvios pramogos kiekvienam renginiui įkvėps ugnelės, atneš azarto bei nepamirštamų įspūdžių. Belieka tik pasirinkti.
Na, o pasiklydusiems pramogų gausoje padėsime mes, pasiūlydami renginio scenarijus ar pakonsultuodami dėl kiekvienos iš siūlomų atrakcijų. Galvojate apie pramogas, kurių šiame saraše nėra? – ne bėda – suorganizuosime ir jas.

Domina pramogų kainos? Pastarosios skiriasi priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, tad rašykite mums
el. paštu: info@pilys-dvarai.lt arba skambinkite tel. 8-682-53353

ir mes atsiųsime Jums kainoraštį bei pakonsultuosime dėl kiekvienos iš pramogų.

Norviliškių pilis