Warning: Creating default object from empty value in /home/pakruojodv/domains/norviliskiu-pilis.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 5318

Warning: Creating default object from empty value in /home/pakruojodv/domains/norviliskiu-pilis.lt/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 5320
Pramoginiai renginiai | Norviliskių pilis

Pramoginiai renginiai

Tam, kad Jūsų šventė būtų įsimintina bei ypatinga, be aktyvių pramogų siūlome savo renginį praturtinti įvairių atlikėjų pasirodymais ar pramoginėmis programomis:

Riterių turnyras
Inscenizuotos riterių kautynės su tikrais šarvais bei kardais. Tai teatralizuotas spektaklis, nukeliantis į senuosius laikus, kai dėl širdies damos palankumo buvo kaunamasi ne žodžiais, o kalavijais. Kautynes su vaidybos elementais komentuoja heroldas (galima ir anglų arba rusų kalbomis).

Ugnies šou
Pro pilies balkoną ar terasoje galite stebėti teatralizuotą ugnies šokį. Ugnies rijikai, žonglieriai privers iš susižavėjimo aikčioti ne vieną svečią. Rekomenduojama žiūrėti tamsiuoju paros metu.

Šaudymas degančiomis strėlėmis
Į dangų smingančių degančių strėlių lietaus spektaklis. Rekomenduojama rinktis tamsiuoju paros metu.

Patrankų instaliacija
Įspūdingam vakaro apvainikavimui tinkantys patrankų šūviai. Jais galima sutikti vidurnaktį, pakviesti svečius išeiti į balkoną ar iškilmingai paskelbti vakaro pradžią.

Senoviniai šokiai
Renesanso dvasią atspindintys senoviniai šokiai. Galėsite ne tik žavėtis grakščiais šokėjų judesiais ar šnarančiomis jų suknelėmis, tačiau ir patys išmokti keletą senovinių šokių žingsnelių bei suktis šokių sūkuryje skambant viduramžių muzikai.

Senovinės muzikos koncertas
Puikiai tinka tiek kaip fonas kol svečiai vakarieniauja, tiek kaip pramoginė – parodomoji renginio dalis

Klasikinės muzikos koncertas
Organizuojant oficialų priėmimą solidaus pobuvio ar furšeto metu galime pasiūlyti profesionalių atlikėjų klasikinės muzikos koncertą. Juk ne taip ir dažnai tenka proga pasiklausyti Mocarto, Baho ar Vivaldžio kūrinių. Repertuaras gali būti derinamas pagal Jūsų norus ar pageidavimus. Trukmė – 1,5 val.

Šokių pamokos
Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ar renginio temą, galime Jums pasiūlyti profesionalių šokių mokytojų ir choreografų pagalbą. Galėsime mokytis nuo klasikinių šokių – valso, tango, rumbos ir t.t. poroje iki linksmų ir nuotaikingų linijinių „solo”(šokama ne poroje, o po vieną, visi kartu). Kodėl gi šių naudingų pamokų nepavertus įsimintina pramoga? Šiuo metu šokti labai madinga, todėl siūlome savo organizuojamus vakarėlius ar šventes paįvairinti smagiomis šokių pamokėlėmis ar net profesionalių šokėjų pasirodymais. Trukmė – 2 val. .

Populiariosios muzikos koncertai
Vakarėliui įsisiūbavus ar dar tik prasidėjus, siūlome pašėlti klausantis gyvos populiariosios muzikos atlikėjų. Turite mėgstamą atlikėją ar grupę? O gal norite pasiklausyti populiarių Lietuvos bei užsienio „koverių”? Mes pasiūlysime ir padėsime Jums išsirinkti tinkamiausius atlikėjus bei vedančiuosius, kad Jūsų renginys būtų įsimintinas ir įspūdingas.


Skrabalai

Turbūt mūsų laikais vis mažiau žmonių žino, kad tai yra senovinis lietuviškas muzikos instrumentas. O ar esate girdėję ar matę, kaip jais grojama? Galime suteikti Jums galimybę pasiklausyti šiuo dabartiniais laikais jau „netradiciniu” tapusio instrumentu gyvai atliekamų kūrinių. Tiek linksmų polkų, tiek klasikos ar lotynų Amerikos ritmais skambantys skrabalai pralinksmins bei patrypčioti paskatins ne vieną svečią. Trukmė – iki 1 val.

Vyno, midaus, konjako, brendžio ar alaus degustacija
Be abejo, turbūt visi yra ragavę šiuos gėrimus, tačiau tikrai ne kiekvienas moka tinkamai įvertinti vyno kvapą, spalvą, ne visi žino gėrimų atsiradimo istorijas ar skonio pojūčius.

Iliuzionistų pasirodymai
Šventės metu pasirodantys profesionalūs iliuzionistai Jūsų vakarui suteiks tam tikro mistiškumo bei iš susižavėjimo ar netikėtumo privers krūpčioti ne vieną svečią.


Šokolado gaminimo šou

Kas galėtų atsispirti pagundai ne tik paragauti burnoje tirpstančio šokolado, tačiau ir patiems savo rankomis jį pasigaminti? Mes supažindinsime Jus su šokolado gaminimo tradicijomis bei išmokysime čia pat -vietoje patiems jį pasigaminti… Na, o Jūsų šokolado dydis, forma bei sudėtinės dalys, na ir žinoma – skonis -  priklausys nuo Jūsų pačių išmonės, fantazijos.

Fejerverkai
Dangų nušviečiantys įspūdingi fejerverkai – dažna renginius apvainikuojanti detalė, iš susižavėjimo šūkčioti priverčianti ne vieną svečią. Užsisakyti fejerverkus siūlome ir renginiams Norviliškių pilyje.

Senoviška vakarienė
Tai ne paprasta vakarienė, kurią Jūs galite gauti bet kuriame restorane. Tai visa Viduramžiška programa bei kartu vakarienė – atrakcija, kurios metu galėsite paragauti Viduramžiškų patiekalų bei sužinoti viduramžiškas jų valgymo tradicijas. Ir tai dar ne viskas. Vedantysis – „vienuolis” Jums pristatys kiekvieną patiekalą, papasakos jo bei visos pilies istoriją, pristatys viduramžių žaidimus, na, o Jums liks tik mėgautis… Vakarienės su žaidimais trukmė – iki 3 val.

Jūsų pageidavimu, be čia išvardintų renginių, galime suorganizuoti ir daugelį kitų. Jums koncertuoti gali žinomi atlikėjai, vesti renginį – garsūs vedėjai ir t.t. Jums belieka išsakyti mums savo norus, na, o mes pasistengsime paversti Juos realybe.

Daugiau informacijos teiraukitės:
Tel. 8-682-53353
El.p. info@pilys-dvarai.lt

Norviliškių pilis