Weddings

Nepakartojama ir vienintelė
gyvenimo šventė
Legendomis apipintoje - pilyje

Vestuvės

Vestuvės – nepakartojama ir vienintelė gyvenimo šventė. Siūlome jas atšvęsti Norviliškių pilyje. Visa pilis tiesiog dvelkia meilės istorija bei legendomis. Juk pačią Norviliškių pilį kaip šviesaus gyvenimo, amžinos meilės bei tikėjimo ja įrodymą savo mylimajai Daratai pastatė Vaitiekus Šorcas. Čia sutuoktiniai praleido laimingiausias savo gyvenime dienas. Čia laimingiausią gyvenimo įvykį siūlome atšvęsti ir Jums.

Mažuoju architektūros perlu vadinama XVI a. Norviliškių pilis – ideali vieta įsimintinam ir įspūdingam Jūsų vestuvių pokyliui. Čia puikiai suderinta senovinė dvasia bei komfortas, prabanga ir paprastumas, iškilmingumas bei romantika. Juk ne viena nuotaka slapta svajoja ištekėti tikroje pilyje, o jaunikis – pabūti riteriu. Galbūt todėl Norviliškių pilį ir renkasi būsimieji jaunavedžiai. Galime pasidžiaugti, kad iš viso Norviliškių pilyje vestuves atšventė jau arti 100 jaunavedžių porų.

Pilies menėje vestuvių pokyliui galime priimti iki 120 svečių.

Savo klientams siūlome nemokamą vestuvių planavimo paslaugą – nemokamai pasirūpinsime visais organizaciniais klausimais, kuriant gražiausią Jūsų gyvenimo šventę.

Jūsų pageidavimu pasirūpinsime viskuo: išrankiausio gurmano skonį lepinančiais patiekalais, prabangiais gėrimais, keliasluoksniais tortais ar neregėtais saldumynais, visą Norviliškių pilį ar jos menę galime išpuošti taip, kad Jūsų vestuvių šventė būtų ideali.

Galime pasiūlyti bei užsakyti Jūsų pageidaujamą vakaro programą, renginio vedėją, mėgstamų žvaigždžių pasirodymus, riterių turnyrus, ugnies šou, spalvingus dangų nušviečiančius fejerverkus ar kitas norimas pramogas ar paslaugas.

Pilies svečiams nakvynę pasiūlysime trečiajame pilies aukšte esančiuose kambariuose bei pilies svečių namuose.

Na, o jaunieji pirmąją povestuvinę naktį galės praleisti ypatinguose, prabangiuose pilies apartamentuose.

Pas mus galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių pokylį, bet ir surengti pačią vedybų ceremoniją visai šalia esančioje katalikiškoje bažnyčioje.

Savo sutuoktuvėms esate išsirinkę Jums svarbią datą, tačiau Santuokų rūmuose tai dienai viskas jau užimta? Susituokite Norviliškių bažnyčioje ir Jūsų santuoka bus įregistruota bei įteisinta tai dienai, kada susituokėte bažnyčioje.

Organizuodami tokį svarbų gyvenimo įvykį, atsikratykite visų rūpesčių visus Juos palikdami mums ir šventę iškeldami ne tik kitiems, bet ir sau.

Jeigu ieškote ypatingos vietos asmeninei šventei taip pat siūlome didžiausią dvaro sodybą Lietuvoje – unikalios architektūros Pakruojo dvarą. Plačiau apie Pakruojo dvarą galite sužinoti www.pakruojo-dvaras.lt.

 

Mes padarysime viską, kad Jūsų vestuvės taptų nepamirštama švente ir Jums, ir Jūsų svečiams!

Dėl papildomos informacijos ar rezervacijų, kreipkitės:
Tel. 8-682-53353
el. paštu: info@pilys-dvarai.lt